قوانین و مقررات چهل کلاغ

پایگاه اینترنتی چهل کلاغ براى فروش کتاب و محصولات فرهنگی دیگر و آگاهی بخشی در حوزهي فرهنگ در فضاي مجازي به زبان فارسي ايجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سايت مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سايت و مرور سايت، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى "شرايط و الزامات" را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت "چهل کلاغ" در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرايط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.

شرايط و الزامات

. با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت بررسی همه جانبهی اطلاعات گردآوري شده در پایگاه اینترنتی چهل کلاغ به کار رفته است، اما به هيچ وجه نمي‌توان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. بنابراين پایگاه اینترنتی چهل کلاغ هيچ‌گونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از پایگاههای اینترنتی دیگر یا اشخص حقیقی و حقوقی دیگر را به عهده نمي‌گيرد.

. استفاده، مرور و جستجوي شما در، و خرید شما از پایگاه اینترنتی چهل کلاغ با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. پایگاه اینترنتی چهل کلاغ تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از پایگاه اینترنتی ندارد.

. اطلاعات و محصولات موجود در سايت، از منابع رسمي و مورد تائيد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، یا مراجع ذیصلاح دیگر گردآوري مي‌گردد و هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با پایگاه اینترنتی چهل کلاغ ندارند. مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آگهیها توسط پایگاه اینترنتی ادعا و يا تضمين نمي‌شود.

. پایگاه اینترنتی چهل کلاغ، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهدنامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان به صورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه پایگاه اینترنتی چهل کلاغ، هيچ‌گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد.

. هرگونه پيام يا مطلبى از جمله اخبار ، آگهي، عکس، ويدئو و غير آن که به پایگاه اینترنتی چهل کلاغ ارسال مى‌گردد غير محرمانه و غيرقابل تملک تلقى خواهد شد. تمامي اطلاعات ارسال شده به پایگاه اینترنتی چهل کلاغ مى‌تواند توسط سايت و کاربران آن به هر منظورى و به صورت غير محدود براي باز توليد، افشاء، مخابره، نشر، پخش و يا ارسال و الصاق به کار رود.

. پایگاه اینترنتی چهل کلاغ در مقابل اطلاعات پایگاه‌هاي ديگر اینترنتی که با اين سايت مرتبط باشند، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در پایگاه اینترنتی چهل کلاغ قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين پایگاه‌های اینترنتی توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از پایگاه اینترنتی چهل کلاغ ايجاد شده‌اند. پایگاه اینترنتی چهل کلاغ به عنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.

. پایگاه اینترنتی چهل کلاغ به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و به صورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين پایگاه اینترنتی متعلق به "چهل کلاغ" است.

. ارائه‌ی خدمات يا نرم‌افزارهاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، پایگاه اینترنتی چهل کلاغ مي‌تواند با صلاحديد خود از ارائه‌ی خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.

. اخبار، اسناد و مدارك موجود بر روي اين پایگاه اینترنتی ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ مي‌داريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت‌هایي از پایگاه اینترنتی اقدام نماييم. پایگاه اینترنتی چهل کلاغ ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در پایگاه اینترنتی و مواد اطلاعات، محصولات، برنامه‌ها، خدمات و يا قيمت‌ها و اخباري كه در اين پایگاه اینترنتی شرح داده شده‌اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

. هرگونه سوءاستفاده از نام پایگاه اینترنتی چهل کلاغ و خدمات مرتبط ممنوع است.

. قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

. چنانچه شما نگراني و يا نکته‌اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با چهل کلاغ در جهت توضيحات کامل‌تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي‌كنيد، لطفا از طریق صفحهی تماس با ما، با ما در تماس باشيد. چهل کلاغ میکوشد در کمترين زمان ممکن، نسبت به رفع نگراني یا مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.

. پایگاه اینترنتی چهل کلاغ مى‌تواند با به روز کردن شرايط استفاده از پایگاه اینترنتی ، در هر زمان اين «شرايط و الزامات» را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابراين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان مورد نظر مطلع شويد.